Instagram Gizli Hesapları Görmek
Instagram Gizli Hesapları Görmek

Instagram uygulamasının popüler olması, bu platformda yer alan gizli hesapların merak edilmesine neden olmaktadır. Instagram uygulamasındaki gizli hesapları görebilmek için başvurabileceğiniz bazı uygulamalar ve internet siteleri bulunmaktadır. Yazımızın devamında daha çok tercih edilen ve popüler olan gizli hesap uygulamaları ve sitelerini sizlerle paylaşacağız.

Instagram Gizli Hesaplar Görebilmek İçin Kullanılan Uygulamalar ve Siteler

•    Ghostegro:  Bu uygulama sayesinde gizli hesapları görebilir, profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebilir ve Instagram hikâyelerini gizli olarak izleyebilirsiniz.
•    Scout: Scout ile Instagram’da yer alan gizli hesapları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu program kullanıcılara fotoğraf kaydetme imkânı da tanımaktadır. Uygulama aynı zamanda gönderilere gelen beğenileri ve yorumları da görüntüleyebilmenize olanak sağlamaktadır.
•    Postegro: Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, kullanıcı bilgilerinizi girmelisiniz. Daha sonra görüntülemek istediğiniz gizli hesapları yazmalı ve hesabı göster seçeneğini tıklayarak, hesapları görüntüleyebilirsiniz.
•    Bestwhozi: Bu siteye giriş yaparak gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz. Takip etmeden profil görme işlemini bu siteye ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
•    Secretle: Aynı işlemi Secretle.com sitesi üzerinden de gerçekleştirerek, gizli hesapları görme imkânınız bulunur.

Instagram Gizli Hesap Görme İşlemi Ne Kadar Güvenli?

Instagram gizli hesapları görme işlemi merak edildiği kadar, güvenlik konusunda da kuşku uyandırmaktadır. Bu tarz işlemleri yapabilmek için uygulamalar ve siteler aracılığıyla hesaplarına giriş yaparken kendi hesaplarını da riske attıklarını kullanıcılar düşünmektedirler. Aslında güvensizlik konusunda haklı nedenleri bulunmaktadır. Bu tarz uygulama ve siteler kullanırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Hesabınız başkası tarafından ele geçirilebilir. Böyle bir uygulamaya veya site  kullanacaksanız, sahte bir hesap almanızı öneriyoruz. Bu sayede kendi hesabınızı riske atmadan Instagram gizli profilleri görme imkânını yakalayabilirsiniz. Instagram gizli profilleri görebilmek için sahte bir hesap alarak, bu hesaplara istek göndermeniz daha güvenli bir seçenek olacaktır.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip