Instagram Rozet Sistemi Nedir?
Instagram Rozet Sistemi Nedir?

Sosyal medyanın popüler olması ile, platformlar üzerinden para kazanma popüler hale gelmiştir. Diğer sosyal medya platformları gibi Instagram’da kullanıcılarına para kazanma imkanı sunmaktadır. Instagram üzerinden para kazanabilmek için, tek yapmanız gereken bir Instagram hesabına sahip olmak ve yeterli takipçi sayısına ulaştığınızda hesabınız üzerinden canlı yayın açmak, bu canlı yayınlara katılacak olan Instagram kullanıcılarının rozet satın almasını sağlamaktır. Canlı yayına katılan kullanıcılar isterlerse yayınızdan rozet satın alarak size destek olabilirler. Canlı yayın açan kullanıcı, kimlerin rozet satın aldığını görme imkânına sahiptir.

Instagram Rozet Seçenekleri Nelerdir?

Instagram rozet seçenekleri arasında 3 farklı seçenek yer almaktadır. Kullanıcılar bu seçeneklerden fiyatına göre kendilerine uygun olan rozeti satın alarak canlı yayını açan kullanıcıya destek olabilmektedirler. Fiyatlarına göre bu seçeneklerden bahsedecek olursak;

•    46.99 TL tutarında olan üç kalp ile gösterilen bir rozettir.
•    18.99 TL tutarında olan iki kalp ile gösterilen bir rozettir.
•    8.99 TL tutarında olan bir kalp ile gösterilen bir rozettir.

Instagram’da canlı yayın açan bir kullanıcının canlı yayınına katıldığınızda, canlı yayından rozet satın almanız durumunda bu alışverişi diğer kullanıcılar göremeyecek ama canlı yayın açan kullanıcı sizin hangi rozeti aldığınızı görebilecektir. Rozet satın almanız durumunda, canlı yayına yorum yaptığınızda aldığınız rozetinizle beraber profiliniz sohbetin baş kısmında yer alacaktır. Instagram rozet satın alan kullanıcıları bir çerçeve ile işaretleyerek yayın sahibinin görmesini sağlamaktadır. Eğer siz de sevdiğiniz bir kullanıcının canlı yayınında ben de buradayım demek istiyorsanız rozet satın alıp kendinizi gösterebilirsiniz.

Instagram Rozet Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Instagram uygulamasında takipçi sayınız az olsa bile canlı yayında rozet satışı yapabilirsiniz. Takipçi sayınız ne kadar fazla olursa o kadar para kazanmanız mümkündür. Instagram hesabınızı içerik üretici hesabına dönüştürdüğününüz de Instagram’dan para kazanmayı daha cazip hale getirebilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip