TikTok Hesap Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?
TikTok Hesap Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

TikTok hesap kurtarma işlemini merak ediyorsanız, konu ile ilgili ayrıntıları sizler için açıklıyoruz. Bazı TikTok kullanıcıları, değişik sebeplerden kaynaklı TikTok hesaplarının erişimini sağlayamıyor ya da hesaplarına ulaşamıyor olabilir. TikTok hesap kurtarma işlemi ile alâkalı çözümleri bu yazımızda aktarıyoruz. Bu platforma gün geçtikçe birçok yeni hesap katılmaktadır. Bununla birlikte birçok TikTok hesabında farklı güvenlik açıkları yaşanarak, bazı kullanıcılar kendilerine ait olan hesapların erişimini kaybedebilirler. Peki, bu sorunları hangi hesaplar yaşamaktadır?

  • Şifresi unutulan hesaplar
  • Çalınan hesaplar
  • Eski hesaplar
  • Askıya alınan hesaplar olarak

Şifresi Unutulan Bir TikTok Hesabını Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çoğu TikTok kullanıcısının başına gelen bu durum oldukça sık rastlanmaktadır. Özellikle TikTok kullanıcıları şifremi unuttum ne yapmalıyım sorusunun cevabını merak etmektedirler. Konunun detaylarını sizler için açıklıyoruz.

  • Öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak, TikTok hesabınıza giriş yapmanız gerekir.
  • Ardından ayarlar bölümünden telefon/e-posta/kullanıcı adı kullan menüsüne gelerek, bir seçim yapmalı ve devam etmelisiniz.
  • Daha sonra e-posta/kullanıcı adı kullan seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Bir sonraki işlem ise, “Şifreni mi unuttun?” seçeneğine tıklamaktır.
  • Ardından karşınıza çıkan ekranda e-posta ya da telefon numarası ile TikTok hesabınızın şifresini sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.
  • Tüm işlemleri yaptığınız takdirde hesabınıza başarılı bir şekilde yeniden erişim sağlayabilirsiniz.

Silinmiş Bir TikTok Hesabını Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer TikTok hesabınızda, hesap silme işlemini gerçekleştirdiyseniz, uygulama size 30 günlük bir süre vermektedir. 30 gün içerisinde hesaba tekrardan erişim sağlanmazsa, TikTok hesabınız silinmektedir. Bu hesaplarda, hesap kurtarma seçenekleri kullanıcıları oldukça zorlayabilir. Hesap kurtarma işlemi için TikTok yetkilileri ile görüşmeniz gerekir. Eğer 30 gün içerisinde silme işlemini gerçekleştirdiğiniz hesabınızı kurtarmak istiyorsanız, TikTok hesabınıza giriş yaparak devre dışı bırakmayı iptal et demeniz yeterlidir.

İlginizi çekebilir: Tiktok takipçi satın al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip